Taniec współczesny – bezpłatne zajęcia  z Adrianem Wilkiem już 1 marca! Poznaj naszego instruktora i spróbuj swoich sił w starciu z podłogą!   

 

Co dokładnie?

Floorwork

Tańcz! – nie żałuj podłogi. Bo to właśnie ona będzie nas interesowała na najbliższych warsztatach. I wcale nie mówimy tu o leniwym leżakowaniu.

Floorwork to technika wykorzystywana przede wszystkim w tańcu współczesnym. Tancerz skupia się na ruchach wykonywanych na podłodze – poddaje się sile grawitacji, by później z nią walczyć. Pokonując ciężar własnego ciała, płynnie przechodzi z płaszczyzny podłogi do przestrzeni nad nią. Na warsztatach popracujemy nad świadomością ciała, skupimy się na płynności wykonywanych ruchów i przede wszystkim wyzwolimy drzemiące w nas emocje, które są tak ważne w tańcu współczesnym.

Przygotujcie więc swoje ciała na starcie z podłogą!

Z kim?

Adrian Wilk

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Teatr, taniec, performance – Adrian doskonale odnajduje się w świecie, w którym emocje stawiane są na pierwszym miejscu. Dlatego zajęcia z tańca współczesnego z Wilkiem to dobry trening zarówno dla ciała, jak i duszy.
więcej...

Kiedy?

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
TANIEC WSPÓŁCZESNY - TA2
poziom 1-START
Adrian Wilk
20.15
21.30
ZBIERAMY ZAPISY
DZIEŃ OTWARTY
15.02.2018

czwartek

No events available!

Zapisy

Udział w lekcji pokazowej jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Aby zapisać się na bezpłatną lekcję pokazową należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Można również zapisać się osobiście w recepcji lub telefonicznie pod numerem: 723 16 16 16.

Formularz zgłoszeniowy

na jakie zajęcia chcesz się zapisać?
Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).