Paweł Michno

Paweł Michno

LADIES LATINO

Choreograf, tancerz zawodowy, pedagog tańca, reżyser widowisk tanecznych. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i modern. Jest cenionym szkoleniowcem, regularnie zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne w Polsce i za granicą.
Swój taneczny warsztat doskonalił szkoląc się w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Yorku. Karierę taneczną rozpoczął w Kieleckim Teatrze Tańca, z którym regularnie występował na największych scenach tanecznych w całej Polsce. Od 2002 roku występował w Teatrze Komedia w Warszawie w musicalu "Chicago" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. W spektaklu tym wystąpił blisko 150 razy.

Przez wiele lat współpracował z zawodowymi grupami tanecznymi, tworząc oprawę artystyczną do eventów, koncertów i produkcji telewizyjnych. Wielokrotnie zapraszany był jako choreograf do programu telewizyjnego "You Can Dance Po Prostu Tańcz!". Stworzył choreografie do programów telewizyjnych: "World of Dance", "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Mam Talent", "Dance Dance Dance". W 2017 r. był choreografem ceremonii otwarcia "The World Games" we Wrocławiu.
W 2012 r. w teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "LadyFossy 2", który wyreżyserował i w którym jest współautorem choreografii. Rok później, również w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Saligia, siedem grzechów głównych", którego jest pomysłodawcą i choreografem. W 2014 r. współtworzył choreografie do spektaklu tanecznego "Jego", wyprodukowanego przez B'Art Stowarzyszenie Artystyczne, prezentowanego na deskach Teatru Rampa w Warszawie. We wrześniu 2015 r. założył w Warszawie teatr tańca B. Sides Dance Company. W kwietniu 2016 r. odbyła się premiera pierwszego spektaklu pt. "Odwróceni". Spektakl był nagradzany w konkursach teatrów tańca w Polsce.

Tworzone przez niego choreografie były nagradzane w konkursach i turniejach tańca organizowanych przez różne federacje tańca (medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Swiata). W 2006 roku założył formację Jazz One oraz Jazz One Junior, których choreografem jest do dnia dzisiejszego. Tancerze formacji Jazz One to aktualni Mistrzowie Swiata Federacji International Dance Organization.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY