Mariusz Kaźmierz

Mariusz Kaźmierz

ZUMBA

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał właśnie na Zumbie, która z czasem stała się pasją jego życia. Zajęcia z Mariuszem są pełne pozytywnej energii i ogromnej dawki uśmiechu.

Zumba poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje z nami na długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i porywają uczestników do zabawy. Na zajęciach nie zabraknie bardzo dynamicznych i ekscytujących kombinacji rytmów latynoskich i międzynarodowych, takich jak merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

Mariusz należy do międzynarodowego stowarzyszenia instruktorów ZIN (Zumba Instructor Network), co umożliwia ciągłe doskonalenie umiejętności, współpracę z innymi instruktorami oraz dostęp do najnowszych choreografii. Ciągle zdobywa nowe doświadczenie poprzez udział w licznych masterclass oraz maratonach miedzy innymi w Toruniu, Olsztynie, Gdańsku, Ostrudzie, Morągu i wielu innych.