13. Przegląd Jagielski Dance Project - występy tancerzy na scenie

PRACUJ W MIEJSCU STWORZONYM Z MIŁOŚCI DO TAŃCA! Dołącz do nas!

Potrafisz KOMPLEKSOWO REALIZOWAĆ ZADANIA i masz doświadczenie w przygotowaniu eventów?

Lubisz KREOWAĆ POMYSŁY i pracę w szybkim tempie, a Twoje doświadczenie to odzwierciedla?

Chętnie bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania i NIE MA DLA CIEBIE RZECZY NIEMOŻLIWYCH?

Jesteś osobą pewną siebie i chętnie stawiasz czoła nowym wyzwaniom?

Jeśli TAK, to właśnie na Ciebie czekamy.

ZADANIA PRACOWNIKA

  • przygotowanie i wdrażanie nowych produktów do oferty szkoły;
  • uczestniczenie w przygotowaniu materiałów marketingowych;
  • utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • koordynacja social media;
  • przygotowanie eventów promocyjnych firmy i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami;
  • uczestnictwo w przygotowaniu największych projektów szkoły.

ZAPEWNIAMY, ŻE

  • otrzymasz umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na ciekawym stanowisku;
  • docenimy Cię adekwatnym do doświadczenia i terminowym wynagrodzeniem;
  • będziesz pracować w młodym zespole i miłej atmosferze;
  • zainwestujemy w Twoje kompetencje;
  • nauczymy Cię tańczyć, udział w zajęciach dla pracowników jest bezpłatny.

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w koordynacji pracy zespołu realizującego projekty;
  • doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów;
  • pewności siebie i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • dyspozycyjności w ustalonych godzinach pracy – od poniedziałku do piątku 9.00-17.00 oraz kilka weekendów w roku

Dołącz do nas, nie daj się wyprzedzić i aplikuj już dziś!

Wypełnij poniższy formularz i wyślij swoje CV na adres praca@dancepro.pl

W temacie wiadomości wpisz: „Marketing – imię i nazwisko”

Możesz również załączyć list motywacyjny lub uzupełnić go w formularzu. Podczas rekrutacji oceniana będzie umiejętność redagowania tekstu również na poziomie przygotowania CV i formularza rekrutacyjnego.