specjalista ds. obsługi klienta - praca - szkoła tańca Jagielski Dance Project - Toruń (5)

PRACUJ W MIEJSCU STWORZONYM Z MIŁOŚCI DO TAŃCA! Dołącz do nas!

Łatwo NAWIĄZUJESZ KONTAKT I DOBRE RELACJE z ludźmi, a oni widzą w Tobie osobę godną zaufania.

Potrafisz KIEROWAĆ ZESPOŁEM, lubisz pracę w szybkim tempie, a Twoje doświadczenie to odzwierciedla.

Chętnie bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania i NIE MA DLA CIEBIE RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

Jesteś osobą pełną entuzjazmu i chętnie stawiasz czoła nowym wyzwaniom.

Jeśli TAK, to właśnie na Ciebie czekamy.

ZADANIA PRACOWNIKA

  • wykorzystanie doświadczenia w zarządzaniu i motywowaniu zespołu;
  • zapewnienie przestrzegania standardów firmy;
  • wyjątkowa obsługa naszych uczniów i klientów, nie tylko poprzez bezpośredni kontakt, ale również analizę potrzeb i oczekiwań;
  • administracja rozliczeń z klientami;
  • organizacja i raportowanie bieżącej pracy recepcji;
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie oraz wizerunek obsługi klienta.

ZAPEWNIAMY, ŻE

  • otrzymasz umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na ciekawym stanowisku;
  • docenimy Cię adekwatnym do doświadczenia i terminowym wynagrodzeniem;
  • będziesz pracować w młodym zespole i miłej atmosferze;
  • zainwestujemy w Twoje kompetencje;
  • nauczymy Cię tańczyć, udział w zajęciach dla pracowników jest bezpłatny.

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w obsłudze klienta i kierowaniu zespołem;
  • dobrej organizacja pracy;
  • znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności kojarzenia wielu faktów, rozwiązywania zagadek;
  • pewności siebie i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • dyspozycyjności – praca w pełnym wymiarze etatu w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku, zamiennie kilka razy w miesiącu zmiany popołudniowe;

Dołącz do nas, nie daj się wyprzedzić i aplikuj już dziś!

Wypełnij poniższy formularz i wyślij swoje CV na adres praca@dancepro.pl

W temacie wiadomości wpisz: „Kierownik recepcji – imię i nazwisko”

Możesz również załączyć list motywacyjny lub uzupełnić go w formularzu. Podczas rekrutacji oceniana będzie umiejętność redagowania tekstu również na poziomie przygotowania CV i formularza rekrutacyjnego.