Polecane grupy taniec dla dzieci

Aktualnie polecamy

Maluszek w czasie lekcji dowie się, czym jest rytm, pozna podstawowe kroki taneczne i poprawi swoją koordynację poprzez zabawy.

To wszystko w gronie roześmianych rówieśników oraz pod okiem doświadczonej instruktorki. Już dziś rozwiń w dziecku pasję do tańca!

Grupa TIK3

środa 16:55 – 17:25

Kinga Tarkowska

Twoje dziecko jest pełne energii i ciekawe nowych doświadczeń? Pozwól mu wyzwolić swoje emocje na zajęciach dla 3 latków!

Zajęcia taneczne dla dzieci w tym okresie, to doskonały sposób na szkolenie pamięci motorycznej. Już dziś rozwiń w dziecku pasję do tańca!

 Grupa TZK1

sobota 9:10 – 9:55

Agata Kozioł

Jazz dla najmłodszej grupy tancerzy to przede wszystkim fantastyczna zabawa. Dzieci poznają pojęcie rytmu i uczą się improwizować. 

Z kolei nauka krótkich etiud ruchowych pozwala na wypracowanie koncentracji i koordynacji oraz ćwiczenie pamięci.

Grupa JOK2

środa 17:40 – 18:20

Kinga Tarkowska

Podczas zajęć dla maluchów instruktorzy zwracają dużą uwagę na rytm, muzykalność oraz koordynację ruchowo-słuchowo-wzrokową.

Dzięki tym elementom dzieci w późniejszych latach opanują technikę baletową. Mali tancerze mogą liczyć na wiele gier i zabaw ruchowych.

Grupa BZK1

sobota 09:55 – 10:35

Agata Kozioł

Instruktorzy

Kinga Tarkowska

Kinga Tarkowska

TANECZNE TRZYLATKI | BALET | JAZZ

Cierpliwa i pogoda tancerka i pedagog. Absolwetka kognitywistyki o specjalizacji edukacyjno- terapeutycznej, certyfikowany nauczyciel metody Ruchu Rozwijajacego Weroniki Sherborne. Stara się na swoich zajęciach zapewnić młodym tancerzom bezpieczną oraz przyjazną przestrzeń do kreatywnego ruchu, tańca i zabawy.
więcej...

Agata Świtowska

Agata Świtowska

TANECZNE TRZYLATKI | BALET | JAZZ | GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Absolwentka Ogólnokształcącej szkoły baletowej w Gdańsku, instruktor tańca ze specjalnością jazz. Ukończyła kierunek Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Podczas studiów otrzymała stypendium rektora dla najlepszych studentów.
więcej...

Formularz kontaktowy

Wśród polecanych grup nie ma tej dopasowanej dla Ciebie? Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najodpowiedniejszą formę zajęć.

Na wszystkie Twoje pytania chętnie odpowiemy także telefonicznie po numerem telefonu 723 16 16 16

Pamiętaj, że odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie www.dancepro.pl/faq

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).