Polecane grupy taniec dla dzieci

Aktualnie polecamy

Maluszek w czasie lekcji dowie się, czym jest rytm, pozna podstawowe kroki taneczne i poprawi swoją koordynację poprzez zabawy.

To wszystko w gronie roześmianych rówieśników oraz pod okiem doświadczonej instruktorki. Już dziś rozwiń w dziecku pasję do tańca!

 Grupa TIK3

środa 16:55 – 17:25

Kinga Tarkowska

Jazz dla najmłodszej grupy tancerzy to przede wszystkim fantastyczna zabawa. Dzieci poznają pojęcie rytmu i uczą się improwizować. 

Z kolei nauka krótkich etiud ruchowych pozwala na wypracowanie koncentracji i koordynacji oraz ćwiczenie pamięci. 

 Grupa JOK2

środa 16:00 – 16:40

Kinga Tarkowska

Najważniejszymi cechami tej techniki są luz, spontaniczność oraz żywiołowość.

 W tej grupie wiekowej instruktor zaczyna kłaść większy nacisk na zapamiętywanie układów, jednak nadal poprzez elementy zabawy.

Grupa HMK1 

piątek 16:55 – 17:35

Mariusz Brzozowski

Szkoła Tańca Jagielski Dance Project Toruń - jazz - j5

Twoje dziecko jest pełne energii i ciekawe nowych doświadczeń? Pozwól mu wyzwolić swoje emocje na lekcjach jazzu!

Zajęcia taneczne dla dzieci w tym okresie, to doskonały sposób na szkolenie pamięci motorycznej.

 Grupa JMK2

wtorek 19:05 – 20:05

Kuba Muńko

Instruktorzy

Kinga Tarkowska

Kinga Tarkowska

TANECZNE TRZYLATKI | BALET | JAZZ

Cierpliwa i pogoda tancerka i pedagog. Absolwetka kognitywistyki o specjalizacji edukacyjno- terapeutycznej, certyfikowany nauczyciel metody Ruchu Rozwijajacego Weroniki Sherborne. Stara się na swoich zajęciach zapewnić młodym tancerzom bezpieczną oraz przyjazną przestrzeń do kreatywnego ruchu, tańca i zabawy.
więcej...

Mariusz Brzozowski

Mariusz Brzozowski

HIP HOP | BREAKDANCE

Pasja, charakter, styl i zaangażowanie – tak w tych słowach można opisać zajęcia Mariusza. B-boy dużą wagę przykłada do szczegółów – oprócz tańca uczy historii swojego stylu i samodyscypliny, której sam jest mistrzem. Treningi z Mariem zawsze są dynamiczne i pełne pozytywnej energii !
więcej...

Kuba Muńko

Kuba Muńko

MODERN | WSPÓŁCZESNY | BALET | JAZZ

Tancerz, choreograf, trener w technikach modern i jazz. Laureat wielu nagród o znaczeniu ogólnopolskim i międzynarodowym.
więcej...

Formularz kontaktowy

Wśród polecanych grup nie ma tej dopasowanej dla Ciebie? Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najodpowiedniejszą formę zajęć.

Na wszystkie Twoje pytania chętnie odpowiemy także telefonicznie po numerem telefonu 723 16 16 16

Pamiętaj, że odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie www.dancepro.pl/faq

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).