POLECANE GRUPY – 3-4-5 LATKI

3-LATKI – środa – 16:00-16:30 – poziom 1-START – TJK2 ZAPISY

AKROBATYKA 5-7 lat – sobota – 11:15-12:15 – poziom 2-POCZ – AEK5 ZAPISY

AKROBATYKA 4-5 lat – sobota – 9:50-10:35 – poziom 1-START – AZK2 ZAPISY

AKROBATYKA 4-5 lat – wtorek – 15:25-16:10 – poziom 1-START – ASK11 ZAPISY

AKROBATYKA 4-5 lat – środa – 18:05-19:05 – poziom 1-START – ASK14 ZAPISY

AKROBATYKA 4-5 lat – sobota – 9:00-9:45 – poziom 1-START – AZK1 ZAPISY

JAZZ 5-6 lat – piątek – 16:15-17:00 – poziom 1-START – JKK3 ZAPISY

HIP HOP 5-6 lat – piątek – 16:05-16:50 – poziom 1-START – HMK2 ZAPISY

BALET 4-5 lat – sobota – 9:00-9:45 – poziom 1-START – BTK1 ZAPISY

6-8 LATKI – POLECANE GRUPY STARTOWE

AKROBATYKA 6-8 lat – piątek – 18:50-19:50 – poziom 1-START – AEK8 ZAPISY

AKROBATYKA 6-8 lat – poniedziałek – 15:10-16:10 – poziom 1-START – ASK10 ZAPISY

AKROBATYKA 6-8 lat – środa – 15:00-16:00 – poziom 1-START – ASK12 ZAPISY

AKROBATYKA 6-8 lat – poniedziałek – 18:05-19:05 – poziom 1-START – ASK13 ZAPISY

JAZZ 6-8 lat – sobota – 11:45-12:45 – poziom 1-START – JTK3 ZAPISY

JAZZ 7-10 lat – piątek – 18:25-19:25 – poziom 1-START – JKK2 ZAPISY

HIP HOP 7-11 lat – sobota – 10:25-11:40 – poziom 2-POCZ – HUK1 ZAPISY

HIP HOP 6-8 lat – piątek – 16:00-17:00 – poziom 1-START – HJK2 ZAPISY

HIP HOP 6-8 lat – sobota – 11:45-12:45 – poziom 1-START – HUK3 ZAPISY

VIDEOCLIP 6-8 lat – czwartek – 16:05-17:05 – poziom 1-START – VMK1 ZAPISY

6-8 LATKI – POLECANE GRUPY KONTYNUACYJNE

AKROBATYKA 5-7 lat – sobota – 11:15-12:15 – poziom 2-POCZ – AEK5 ZAPISY

AKROBATYKA 7-11 lat – sobota – 12:50-13:50 – poziom 3-ŚR – AZK5 ZAPISY

AKROBATYKA 6-8 lat – poniedziałek – 16:10-17:10 – poziom 2-POCZ – ASK4 ZAPISY

 

9-15 LAT – POLECANE GRUPY STARTOWE

AKROBATYKA 9-11 lat – sobota – 13:20-14:20 – poziom 1-START – AEK7 ZAPISY

AKROBATYKA 9-11 lat – piątek – 19:50-20:50 – poziom 1-START – AEK9 ZAPISY

PARKOUR 9-13 lat – środa – 19:25-20:25 – poziom OPEN – PSK1 ZAPISY

JAZZ 9-13 lat – sobota – 10:40-11:40 – poziom 1-START – JTK2 ZAPISY

STRECHING 11-15 lat – piątek – 18:50-19:50 – poziom OPEN – SO2 ZAPISY

9-15 LAT – POLECANE GRUPY KONTYNUACYJNE

JAZZ 12-15 lat – wtorek – 16:00-17:30 – poziom 2-POCZ – JJK1 ZAPISY

HIP HOP 7-11 lat – sobota – 10:25-11:40 – poziom 2-POCZ – HUK1 ZAPISY

POLECANE GRUPY DLA DOROSŁYCH STARTOWE

AKROBATYKA 16+ – poniedziałek – 20:30-21:30 – poziom OPEN – AS1 ZAPISY

SALSA 16+ – środa – 20:15-21:30 – poziom 1-START – SKP1-  ZAPISY

JAZZ 16+ – wtorek – 16:00-17:30 – poziom 1-START – JJ3 –ZAPISY

HIGH HEELS – czwartek – 20:30-21:30 – poziom 1-START – HH1 –ZAPSY

COMMERCIAL 16+ – piątek – 19:55-20:55 – poziom 2-POCZ – CE1 –ZAPISY

COMMERCIAL 16+ – środa – 20:30-21:30 – poziom 1-START – CE2 ZAPISY

POLECANE GRUPY DLA DOROSŁYCH KONTYNUACYJNE

SALSA SOLO – wtorek – 19:15-20:15 – poziom 2-POCZ – SK2 ZAPISY

SALSA SOLO – czwartek – 19:15-20:30 – poziom 3-ŚR – SK1 ZAPISY

BACHATA SOLO – środa – 19:10-20:10 – poziom 2-POCZ – SBK1 ZAPISY