Święta coraz bliżej! Koniecznie sprawdźcie co nasze instruktorki i wspaniałe kursantki dla Was stworzyły! 

Witajcie Kochani! 
Przygotowaliśmy dla Was kolejny projekt-niespodziankę, tym razem świąteczny. Od dziś na naszym fanpage, na fejsbuku oraz nowo założonym profilu na instagramie (pole_dance_jdp_torun) będziemy udostępniały Pole Dance’owy Kalendarz Świąteczny! Na pierwszy rzut idą nasze instruktorki a następnie nasze niesamowite kursantki w świątecznej odsłonie. Bądźcie z Nami, bo naprawdę warto! 🎄⛄❄

Ola Józefina Sokołowska
Zosia Trędowicz

Dołącz do nas

Wskocz na nasze rurki!

Pole dance jest połączeniem tańca, gimnastyki oraz elementów akrobatycznych. Na zajęciach wykonuje się choreografię przy pomocy drążka, tzw. pole. Dzięki lekcjom tańca na rurze poprawisz kondycję, zwiększysz wytrzymałość, ujędrnisz ciało, a ponadto wyzwolisz sportowego ducha, zdobywając kolejne umiejętności.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej pole dance’owej rodziny, wpadnij na bezpłatne OPEN STUDIO albo zapisz się na zajęcia. Zadzwoń, zarezerwuj miejsce i przekonaj się, że pole dance jest dla Ciebie!

UWAGA! Na open studio pole dance obowiązują zapisy! Liczba miejsc jest ograniczona ilością rurek! Zapisy w recepcji lub telefonicznie: 723 16 16 16.

Formularz zgłoszeniowy

wtorek / czwartek
kiedy chciałabyś przyjść na OPEN STUDIO?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przekazywania informacji organizacyjnych dotyczących zajęć. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawienia oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Administratorem danych osobowych jest Jagielski Dance Project Piotr Jagielski z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a.    Zapoznaj się z polityką prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu wysyłania informacji o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przekazywania powyższych informacji. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawienia oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Administratorem danych osobowych jest Jagielski Dance Project Piotr Jagielski z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).