Święta coraz bliżej! Koniecznie sprawdźcie co nasze instruktorki i wspaniałe kursantki dla Was stworzyły! 

Witajcie Kochani! 
Przygotowaliśmy dla Was kolejny projekt-niespodziankę, tym razem świąteczny. Od dziś na naszym fanpage, na fejsbuku oraz nowo założonym profilu na instagramie (pole_dance_jdp_torun) będziemy udostępniały Pole Dance’owy Kalendarz Świąteczny! Na pierwszy rzut idą nasze instruktorki a następnie nasze niesamowite kursantki w świątecznej odsłonie. Bądźcie z Nami, bo naprawdę warto! 🎄⛄❄

Ola Józefina Sokołowska
Zosia Trędowicz

Dołącz do nas

Wskocz na nasze rurki!

Pole dance jest połączeniem tańca, gimnastyki oraz elementów akrobatycznych. Na zajęciach wykonuje się choreografię przy pomocy drążka, tzw. pole. Dzięki lekcjom tańca na rurze poprawisz kondycję, zwiększysz wytrzymałość, ujędrnisz ciało, a ponadto wyzwolisz sportowego ducha, zdobywając kolejne umiejętności.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej pole dance’owej rodziny, wpadnij na bezpłatne OPEN STUDIO albo zapisz się na zajęcia. Zadzwoń, zarezerwuj miejsce i przekonaj się, że pole dance jest dla Ciebie!

UWAGA! Na open studio pole dance obowiązują zapisy! Liczba miejsc jest ograniczona ilością rurek! Zapisy w recepcji lub telefonicznie: 723 16 16 16.

Formularz zgłoszeniowy

czwartek - 16:20-17:35
kiedy chciałabyś przyjść na OPEN STUDIO?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).