Honorujemy Karty Multisport

Z radością ogłaszamy, że od 15 stycznia honorujemy karty Multisport na zajęciach Pole Dance. Od tego dnia będzie można uczestniczyć w zajęciach po okazaniu karty – koniecznie zapoznajcie się z poniższymi zasadami Pole Dance Multisport.

Przypominamy, że nadal obowiązują zapisy na zajęcia – aby do nas dołączyć przyjdź na bezpłatne Open Studio, a nasze instruktorki dobiorą odpowiednią dla Ciebie grupę. W marcu zapraszamy we wtorki i czwartki – startujemy o 18:55! Formularz zapisowy znajduje się poniżej, a więcej informacji o bezpłatnych zajęciach znajdziesz TUTAJ.

Zasady – Pole Dance Multisport

Od 15 stycznia 2018 na zajęciach POLE DANCE honorujemy karty Multisport w ramach karnetu.
Karnet zawsze dotyczy zajęć jednej wybranej grupy i obejmuje 8 kolejnych zajeć.

Decydując się na takie rozliczenie wystarczy uiścić kaucję w wysokości 135 zł.

Kaucja ta jest zwracana w całości w przypadku 100% obecności w ramach karnetu.
W przypadku nieobecności w ramach karnetu z kaucji przepada 45 zł za każdą nieobecność.
Obecności na zajęciach nie można odwołać. Honorujemy tylko zwolnienia lekarskie, które przedłużają termin ważności kaucji.

Przed każdymi zajęciami należy odbić kartę w Recepcji szkoły.

Wizyta bez karty traktowana jest jako nieobecność i pobierana jest kaucja.

Po zakończeniu karnetu, kaucja może zostać przeniesiona na kolejny okres rozliczeniowy wyłącznie w przypadku 100% obecności. W przypadku nieobecności należy uzupełnić wartość pełnej kaucji, żeby kontynuować zajęcia w ramach karty Multisport. Kaucja po zakończeniu karnetu może zostać zwrócona z uwzględnieniem wykorzystanych środków na nieobecności.

Bezpłatne zajęcia – formularz zgłoszeniowy

Możesz przyjść sama lub namów koleżanki! Wystarczy zadzwonić lub wypełnić poniższy formularz i wybrać termin zajęć. Pamiętaj nie oczekujemy żadnych zobowiązań, po prostu chcemy sprawdzić czy Pole Dance to Twój sposób na aktywność.

czwartek - 16:20-17:35
kiedy chciałabyś przyjść na OPEN STUDIO?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).