Honorujemy Karty Multisport

Honorujemy karty Multisport na zajęciach Pole Dance. W zajęciach można uczestniczyć po okazaniu karty – koniecznie zapoznaj się z poniższymi zasadami Pole Dance Multisport.

Nadal obowiązują zapisy na zajęcia – aby do nas dołączyć przyjdź na bezpłatne Open Studio, a nasze instruktorki dobiorą odpowiednią dla Ciebie grupę. ! Formularz zapisowy znajduje się poniżej, a więcej informacji o bezpłatnych zajęciach znajdziesz TUTAJ.

Zasady – Pole Dance Multisport

Na zajęciach POLE DANCE honorujemy karty Multisport w ramach karnetu.
Karnet zawsze dotyczy zajęć jednej wybranej grupy i obejmuje 8 kolejnych zajeć.

Decydując się na takie rozliczenie wystarczy uiścić kaucję w wysokości 135 zł.

Kaucja ta jest zwracana w całości w przypadku 100% obecności w ramach karnetu.
W przypadku nieobecności w ramach karnetu z kaucji przepada 45 zł za każdą nieobecność.
Obecności na zajęciach nie można odwołać. Honorujemy tylko zwolnienia lekarskie, które przedłużają termin ważności kaucji.

Przed każdymi zajęciami należy odbić kartę w Recepcji szkoły.

Wizyta bez karty traktowana jest jako nieobecność i pobierana jest kaucja.

Po zakończeniu karnetu, kaucja może zostać przeniesiona na kolejny okres rozliczeniowy wyłącznie w przypadku 100% obecności. W przypadku nieobecności należy uzupełnić wartość pełnej kaucji, żeby kontynuować zajęcia w ramach karty Multisport. Kaucja po zakończeniu karnetu może zostać zwrócona z uwzględnieniem wykorzystanych środków na nieobecności.

Bezpłatne zajęcia – formularz zgłoszeniowy

Możesz przyjść sama lub namów koleżanki! Wystarczy zadzwonić lub wypełnić poniższy formularz i wybrać termin zajęć. Pamiętaj nie oczekujemy żadnych zobowiązań, po prostu chcemy sprawdzić czy Pole Dance to Twój sposób na aktywność.

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).