Honorujemy Karty Multisport

Z radością ogłaszamy, że od 15 stycznia honorujemy karty Multisport na zajęciach Pole Dance. Od tego dnia będzie można uczestniczyć w zajęciach po okazaniu karty – koniecznie zapoznajcie się z poniższymi zasadami Pole Dance Multisport.

Przypominamy, że nadal obowiązują zapisy na zajęcia – aby do nas dołączyć przyjdź na bezpłatne Open Studio, a nasze instruktorki dobiorą odpowiednią dla Ciebie grupę. W marcu zapraszamy we wtorki i czwartki – startujemy o 18:55! Formularz zapisowy znajduje się poniżej, a więcej informacji o bezpłatnych zajęciach znajdziesz TUTAJ.

Zasady – Pole Dance Multisport

Od 15 stycznia 2018 na zajęciach POLE DANCE honorujemy karty Multisport w ramach karnetu.
Karnet zawsze dotyczy zajęć jednej wybranej grupy i obejmuje 8 kolejnych zajeć.

Decydując się na takie rozliczenie wystarczy uiścić kaucję w wysokości 135 zł.

Kaucja ta jest zwracana w całości w przypadku 100% obecności w ramach karnetu.
W przypadku nieobecności w ramach karnetu z kaucji przepada 45 zł za każdą nieobecność.
Obecności na zajęciach nie można odwołać. Honorujemy tylko zwolnienia lekarskie, które przedłużają termin ważności kaucji.

Przed każdymi zajęciami należy odbić kartę w Recepcji szkoły.

Wizyta bez karty traktowana jest jako nieobecność i pobierana jest kaucja.

Po zakończeniu karnetu, kaucja może zostać przeniesiona na kolejny okres rozliczeniowy wyłącznie w przypadku 100% obecności. W przypadku nieobecności należy uzupełnić wartość pełnej kaucji, żeby kontynuować zajęcia w ramach karty Multisport. Kaucja po zakończeniu karnetu może zostać zwrócona z uwzględnieniem wykorzystanych środków na nieobecności.

Bezpłatne zajęcia – formularz zgłoszeniowy

Możesz przyjść sama lub namów koleżanki! Wystarczy zadzwonić lub wypełnić poniższy formularz i wybrać termin zajęć. Pamiętaj nie oczekujemy żadnych zobowiązań, po prostu chcemy sprawdzić czy Pole Dance to Twój sposób na aktywność.

wtorek / czwartek
kiedy chciałabyś przyjść na OPEN STUDIO?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przekazywania informacji organizacyjnych dotyczących zajęć. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawienia oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Administratorem danych osobowych jest Jagielski Dance Project Piotr Jagielski z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a.    Zapoznaj się z polityką prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu wysyłania informacji o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przekazywania powyższych informacji. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawienia oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Administratorem danych osobowych jest Jagielski Dance Project Piotr Jagielski z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).