Diana Mrozowska
Profiles

Diana Mrozowska

JAZZ | BALET | 3 -LATKI

Zawsze uśmiechnięta i pogodna, z radością prowadzi zajęcia dla najmłodszych tancerzy JDP. Swoje pierwsze baletowe kroki stawiała jako 5-latka w lokalnym zespole tanecznym. Taniec klasyczny pokochała z całego serca i wytrwale trenowała go przez 12 lat. Z zespołem baletowym występowała w wielu krajach Europy, prezentując także własne solowe choreografie na festiwalach artystycznych. Jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie skrzypiec.

Dzięki połączeniu pasji tanecznej i muzycznej wyjechała na zagraniczny staż realizując autorski program nauki baletu i umuzykalniania dla młodzieży. Ukończyła Wydział Edukacji Muzycznej w Bydgoszczy oraz studia wyższe na kierunku Pedagogika Tańca uzyskując wymarzony tytuł: pedagog tańca.

Od wielu lat jest nauczycielem tańca w różnych instytucjach kulturalnych oraz prowadzi zajęcia rytmiki w toruńskich przedszkolach. W każdym maluchu widzi taneczny potencjał który z radością rozwija! Harmonia i konsekwencja to jej recepta na sukces podopiecznych. Trzyma się swojej zasady: radość-rozwój-rezultaty.