Open studio = bezpłatne spotkanie z instruktorkami

W JDP każdy może przetestować nasze rurki i spróbować swoich sił podczas bezpłatnego OPEN STUDIO! Nie musisz mieć karnetu na zajęcia ani chodzić na zajęcia do naszej szkoły. Zadzwoń, zarezerwuj miejsce i przekonaj się, że pole dance jest dla Ciebie!

W czwartki zapraszamy na Open Studio – startujemy o 16:20! Podczas otwartych zajęć prowadzimy intensywną rozgrzewkę i pokażemy zupełne podstawy techniki tańca na rurkach. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu do treningu: załóż strój niekrępujący ruchów i weź ze sobą wodę.

UWAGA! Na open studio pole dance obowiązują zapisy! Liczba miejsc jest ograniczona ilością drążków! Zgłoś się w recepcji, pod numerem 723 16 16 16 albo po prostu wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Dlaczego Jagielski Dance Project?

Charyzmatyczne instruktorki
W Jagielski Dance Project zajęcia prowadzą Ola i Zosia – pełne pasji instruktorki. Większość treningów dziewczyny prowadzą wspólnie. Lekcje są mocno nastawione na taneczną choreografię, osadzoną w wyłącznie dobrej muzyce. Duża sala pozwala na wykorzystanie Twojego tanecznego potencjału, nie tylko siłowych elementów treningu.

Atmosfera
Pole dance w JDP to coś więcej niż trening – przyłącz się do naszej ekipy! Eksplozja pozytywnej energii na sali to u nas codzienność. Jesteś ciekawa jak to wygląda? Sprawdź co u nas słychać na Facebooku! Obserwuj też nasz Instagram.

Komfortowe warunki
W Jagielski Dance Project zajęcia odbywają się na przestrzeni ponad 90 m2 w sali z lustrami na całej szerokości ściany. Lekcje trwają 75 minut. Pozwala to na dobre rozgrzanie i krótki stretching w trakcie zajęć. Zapewniamy dużo kontaktu z rurką – każdy uczestnik ma swój drążek. Trening odbywa się na specjalnych pionowych drążkach obrotowo-statycznych X-Pole X-Pert CX Chrome 40. Sala wyposażona jest w 6 okrągłych materaców.

Open studio
Dla osób posiadających aktywny karnet na zajęcia dodatkowym atutem jest bezpłatne OPEN STUDIO. Podczas indywidualnego treningu utrwalisz swoje umiejętności z asekuracją koleżanek i pod okiem instruktorek.

Przygotowanie choreografii
W Jagielski Dance Project nauczysz się nowych figur na wielu poziomach zaawansowania. Co najważniejsze zajęcia nigdy się nie znudzą, bo z tych elementów powstawać będą różne choreografie. Nabyte umiejętności  uczniowie mogą zaprezentować na kameralnych pokazach w szkole dla najbliższych. Najbardziej zaawansowani uczniowie przygotowują się do startów w ogólnopolskich turniejach.

Więcej informacji o zajęcia Pole Dance w Jagielski Dance Project.

Zapisz się!

Możesz przyjść sama lub namów koleżanki! Wystarczy zadzwonić lub wypełnić poniższy formularz i wybrać termin zajęć. Pamiętaj nie oczekujemy żadnych zobowiązań, po prostu chcemy sprawdzić czy Pole Dance to Twój sposób na aktywność.

czwartek - 16:20-17:35
kiedy chciałabyś przyjść na OPEN STUDIO?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).