W JDP każdy może przetestować nasze rurki i spróbować swoich sił podczas bezpłatnego OPEN STUDIO! Nie musisz mieć karnetu na zajęcia ani chodzić na zajęcia do naszej szkoły. Zadzwoń, zarezerwuj miejsce i przekonaj się, że pole dance jest dla Ciebie!

Na Open Studio zapraszamy w każdy czwartek – startujemy zawsze o 16:20! Podczas otwartych zajęć prowadzimy indywidualną lub grupową rozgrzewkę, uczymy podstaw techniki i próbujemy prostych figur pole dance. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu do treningu: załóż strój niekrępujący ruchów i weź ze sobą wodę.

UWAGA! Na open strudio pole dance obowiązują zapisy! Liczba miejsc jest ograniczona ilością rurek!   Jeśli chcesz przyjść i wziąć udział w open studio, a nie masz karnetu na zajęcia, zgłoś się w recepcji bądź pod numerem 723 16 16 16.

Co wyróżnia nasz pole dance?

Charyzmatyczne instruktorki
W Jagielski Dance Project zajęcia z tańca na rurze prowadzą doświadczone instruktorki: Aleksandra Sokołowska, tancerka, której lekcje są mocno nastawione na taneczno-muzyczną choreografię i Zofia Trędowicz. Zajęcia odbywają się z drążkiem statycznym i obrotowym, a na każdy drążek przypada jedna osoba.

Atmosfera
Zajęcia pole dance to coś więcej niż trening – przyłącz się do naszej pole danceowej ekipy!  Ekzplozja pozytywnej energii na sali to u nas codzienność – sprawdź na Fb co u nas słychać!

Komfortowe warunki
w Jagielski Dance Project zajęcia pole dance odbywają się na przestrzeni ponad 90 m2 w przestronnej sali z lustrami. Dzięki temu instruktorki mogą swobodnie realizować taneczne choreografie. Lekcje trwają 75 minut. Pozwala to na dobre rozgrzanie i przygotowanie do zajęć, zapewnia dużo kontaktu z drążkiem i umożliwia jeszcze lepsze utrwalenie choreografii. Trening odbywa się na specjalnych pionowych drążkach obrotowo-statycznych X-Pole X-Pert CX Chrome 40.

Przygotowanie do występów przed publicznością
W Jagielski Dance Project kursantki uczą się zarówno nowych figur akrobatycznych, jak i są przygotowywane do ich odpowiedniej prezentacji łącząc je w choreografie. Nabyte umiejętności uczniowie mogą zaprezentować szerszej publiczności biorąc udział w ogólnopolskich turniejach pole dance.