Szkoła Tańca Jagielski Dance Project - NABÓR DO GRUP TURNIEJOWYCH 2020

Grupy turniejowe to ekipy jazzowe i hip hopowe, które reprezentują naszą szkołę i Toruń na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Wyjazdy na turnieje to świetna zabawa, nauka odpowiedzialności za grupę i przede wszystkim motywacja do pracy na treningach. Intensywne treningi taneczne, pozwalają szybko rozwijać umiejętności i pogłębiają pasję do tańca.

Zgłoś się na nabory i dołącz do największej tanecznej reprezentacji Torunia!

We wrześniu tworzymy nowe grupy turniejowe tzw. grupy debiutanckie. W skład takiej grupy wchodzą dzieciaki, które nie mają dużego doświadczenia w rywalizacji na turniejach tańca. Grupy zaczynają trening już od pierwszego tygodnia września dlatego nabory są jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jeśli nie uda Ci się dotrzeć, przeczytaj jak dołączyć do grupy w dalszej części opisu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w ostatni weekend wakacji – 29-30 sierpnia 2020.

29 sierpnia – sobota – HIP HOP

30 sierpnia – niedziela – JAZZ

Nabory mają formę specjalnie przygotowanej lekcji tańca. Poprowadzą je trenerzy, którzy w nowym sezonie będą prowadzić grupy turniejowe. Podczas lekcji ocenią talent, umiejętności, zaangażowanie i pokorę dzieci, czyli ważne elementy charakterystyczne dla rywalizacji drużynowej. Osoby zainteresowane naborami nie muszą przygotować swojej własnej choreografii.

UWAGA! W trakcie lekcji wybierać będziemy również tancerzy do zaawansowanych grup turniejowych – służyć temu będzie specjalna część zajęć zorganizowana pod koniec każdych zajęć.

Co oferujemy?

PROFESJONALNY TRENING

 • 2 treningi w tygodniu (60/75/95 minut) – w zależności od stylu tańca i wieku uczestników
 • dodatkowe zajęcia choreograficzne i warsztatowe w weekendy (wg semestralnego harmonogramu)
 • wyjazd na przynajmniej jeden turniej w semestrze wiosennym.

ATRAKCYJNE WARUNKI

Dla każdej grupy turniejowej przewidziane są dodatkowe weekendowe treningi gwarantujące intensywny rozwój tancerzy i umożliwiające dopracowanie choreografii. Treningi te planujemy z wyprzedzeniem i informujemy o nich w harmonogramie na cały semestr.

Opłaty za zajęcia w grupach turniejowych dokonuje się jednorazowo przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w danym miesiącu. Zajęcia turniejowe nie są objęte zniżkami, ale każdy członek grupy turniejowej otrzymuje 50% zniżki na wszystkie inne zajęcia taneczne w naszej szkole.

DODATKOWO

 • obozy taneczne i zgrupowania w ramach ferii zimowych i wakacji
 • nocki integracyjne
 • zniżki na warsztaty z zaproszonymi gośćmi
 • wyjazdy na mistrzostwa i pokazy.

Dla kogo?

Na casting zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16+ lat.

Ze względu na podział obowiązujący na turniejach, w naszej szkole prowadzimy grupy taneczne w następujących kategoriach wiekowych:

 • 4-5 lat – roczniki 2015, 2016
 • 6-8 lat – roczniki 2013, 2014
 • 9-11 lat – roczniki 2012, 2011, 2010
 • 12-15 lat – roczniki 2009, 2008, 2007,2006
 • 16+ – roczniki 2005 i starsze

Uwaga! Pierwsze turnieje odbędą się wiosną 2020 roku, dlatego dziecko które w chwili zgłoszenia na casting ma rocznikowo np. 5 lat zostanie przydzielone do kategorii wiekowej 6-8 lat, ponieważ w momencie turnieju będzie już rocznikowo 6-latkiem.

Spróbować może każdy! Do udziału zachęcamy przede wszystkim tancerzy, którzy chcą jeszcze intensywniej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i w przyszłości uczestniczyć w rywalizacji sportowej, reprezentując naszą szkołę na ogólnopolskich turniejach tanecznych! Do grup debiutanckich zapraszamy również osoby, które trenowały inne sporty (np. akrobatyka, gimnastyka, sztuki walki, łyżwiarstwo) lub uczyły się innych stylów tańca (np. taniec towarzyski).

Celem treningów jest przede wszystkim rozwój taneczny i fizyczny uczestników zajęć. Grupy turniejowe przeznaczone są dla wytrwałych, ambitnych i systematycznych tancerzy rządnych nowych przygód i sukcesów. Nasze zespoły mają na koncie coraz więcej tytułów i zdobytych medali. W sezonie 2018/19 stawaliśmy ponad 120 razy na podium! Więcej o grupach turniejowych przeczytasz TUTAJ.

Grupy debiutanckie od września będą przygotowywać zupełnie nowe choreografie, które zostaną zaprezentowane na dwóch Przeglądach Tanecznych Jagielski Dance Project oraz przez wybrane grupy na zawodach i innych pokazach.

UWAGA! Wrzesień jest miesiącem próbnym, jest to czas w którym trenerzy grup podejmują ostateczne decyzje dotyczące kształtu formacji

.

Jak dołączyć?

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy turniejowej prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny (535 035 654) bądź mailowy (turnieje@dancepro.pl). Jeżeli posiadasz już doświadczenie sportowe lub taneczne poinformuj nas o dotychczasowych treningach.

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 26 SIERPNIA (środa).

Po zamknięciu list zapisów przedstawimy Państwu dokładny harmonogram naborów na poszczególne dni. Dokładną godzinę rozpoczęcia naborów do poszczególnej kategorii wiekowej prześlemy Państwu w formie smsa. Już teraz osoby chętne prosimy o zarezerwowanie całego dnia.

Nie możecie pojawić się na naborach do debiutanckich grup turniejowych? Nic straconego. Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem grup turniejowych panem Jakubem Muńko – telefonicznie 535035654 lub mailowo turnieje@dancepro.pl. Postaramy się, żeby każdy z młodych, aspirujących tancerzy miał szansę spróbować swych sił.

Formularz kontaktowy