W niedzielę 21 października zapraszamy na kolejne MASTERCLASS w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Monika Pająk, tancerka, choreograf i pedagog Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

Monika poprowadzi zajęcia MODERN – nie może Was na nich zabraknąć!

Z kim?

Monika Pająk

MODERN

Tancerka, pedagog oraz instruktor tańca. Tańczy od 4 roku życia. Przez pierwsze kilkanaście lat specjalizowała się głównie w tańcu towarzyskim co dało jej możliwość świadomego szukania formy ekspresji w innych technikach takich jak modern jazz, jazz, hip-hop, contemporary lyrical, taniec współczesny. Dzielenie się doświadczeniem jest owocem jej wszystkich tanecznych miłości i tym w czym najbardziej się spełnia.

więcej...

Dla kogo?

Zajęcia odbywają się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana jest dana lekcja.

Na masterclassy mogą zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 9-11 lat  [J6, J3]
  Zajęcia na poziomie średnio-zaawansowana: dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice jazz.
 • 12-15 lat  [J2, J5]
  Zajęcia na poziomie średnio-zaawansowana/ zaawansowanym: dla juniorów i seniorów z co najmniej dwu- lub trzyletnim doświadczeniem w technice jazz.
 • 12-15 lat [J8]
  Z
  ajęcia na poziomie podstawowym/ średnio-zaawansowanym: dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej.
 • 15+ lat  [J1, J9]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowana: dla seniorów z co najmniej dwu- lub trzyletnim doświadczeniem w technice jazz.

Grafik

MASTERCLASS
sobota
21.10.2018
Monika Pająk
M1
11:00-12:30
9-11 lat
J3+J6
grupa średnio-zaawansowana
M2
12.45-14:15
12-15 lat
J2+J5
grupa średnio-zaawansowana/ zaawansowana
M3
14:30-16:00
12-15 lat
J8
grupa początkująca/ średnio-zaawansowana
M4
16:15-17:45
15+ lat
J1+J9
grupa średnio-zaawansowana

Zapisy

Cena:

 • tancerze spoza JDP – 35 zł / zajęcia
 • nasi tancerze chodzący regularnie na zajęcia – 25 zł / zajęcia

Grupy turniejowe – zajęcia bezpłatne w ramach miesięcznej składki członkowskiej. 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach (niebędące członkami grup turniejowych) prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny  (723 16 16 16).

Uwaga! Członkowie grup turniejowych nie muszą zapisywać się na warsztaty – już znajdują się na liście uczestników.  

Formularz zgłoszeniowy

Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).