Lekcje online - Ladies Latino

W poniedziałek 30 marca zapraszamy na transmisję lekcji online – Ladies Latino z Jurijem Żurajewem. Wypełnij formularz poniżej jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do grupy na facebooku.

Moc kobiecości!

Podczas zajęć z ladies latino nauczysz się kroków m.in. kobiecej salsy, zmysłowej rumby i radosnej cha-chy. Poprawisz koordynację ruchową, wysmuklisz sylwetkę oraz popracujesz nad poprawną postawą. Lekcje z tańców latynoamerykańskich dają poczucie swobody, pewności siebie nie tylko na parkiecie oraz dużo dobrej energii. Pozytywnie wpływają na samopoczucie i redukcję stresu. Gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej sprawią, że po zajęciach będziesz odprężona i uśmiechnięta.

Instruktor

Jurij Żurajew

JAZZ | LADIES LATINO

Profesjonalny – tak jednym słowem można określić Jurija Żurajewa. Trzeba także dopowiedzieć – ambitny, wszechstronny, wymagający. Zajęcia u niego są gwarancją świetnej atmosfery i efektywnej nauki przy najnowszej muzyce.
więcej...

Zasady działania

  1. zapisz się do grupy – wypełnij formularz na dole strony (zwróć uwagę, żeby nazwa użytkownika facebook zgadzała się z Twoim kontem)
  2. dokonaj płatności
  3. wyślij potwierdzenie przelewu na kontakt@dancepro.pl
  4. w odpowiedzi otrzymasz maila z linkiem do grupy na facebooku
  5. dołącz do grupy
  6. po zweryfikowaniu płatności dodamy konto do grupy

Płatności

Pierwsza lekcja online Ladies Latino z Jurijem Żurajewem kosztuje tylko 15 zł.

Płatności można dokonać przelewem na konto:

Toruński Klub Sportowy DANCEPRO
ul. Grudziądzka 122a, 87-100 Toruń
Nr konta: 84 1140 2017 0000 4502 1290 7945

Tytuł przelewu:
Lekcje online Ladies latino , imię i nazwisko

Prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres kontakt@dancepro.pl
Zapisy przyjmujemy do 30 marca (poniedziałek) do godziny 19:00, po tej godzinie nie będziemy w stanie zweryfikować płatności i dodać nowych uczestników do grupy.

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).