W sobotę 18 maja organizujemy następna edycję zajęć warsztatowych LADIES CHOREO.

Zajęcia ladies choreo to kobiecość i ekspresja, ale przede wszystkim dobra zabawa. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej. Każda lekcja to nowa niesamowita choreografia zainspirowana tańcem nowoczesnym, popularną muzyką i teledyskami. Na zajęciach wykorzystywane są różne style tańca hip hop, sexy dance, house i commercial. Podczas ladies choreo panuje swobodna atmosfera, a po zajęciach poczujesz się naładowana dobrą energią.

Już na pierwszych zajęciach przygotujemy prostą i efektowną choreografię w stylu LA!

Z kim?

Justyna Jałoszyńska

LADIES CHOREO | HIP HOP | 3-LATKI

Energiczna i zakręcona, ale profesjonalna i wymagająca! Swoją miłością do hip hop’u jest w stanie zarazić każdego.
Jako pedagog wie jak postępować nie tylko z trudną młodzieżą ale również z energiczną grupą tancerzy.
więcej...

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy zarówno tancerzy jak i osoby zupełnie początkujące. Ladies choreo to nowa propozycja dla kobiet, które chcą się poczuć pewniejsze siebie na parkiecie.

Będzie bardzo kobieco!

Koniecznie zabierz wygodne buty! Mogą być adidasy. Do tego leginsy, top, koszula czy bluza. Będziemy tańczyć więc wybierz taki strój, który nie będzie krępować żadnych ruchów i będziesz się w nim czuć kobieco. W koncu to ladies choreo!

Zapisy

Cena:

  • tancerze spoza JDP – 30 zł / zajęcia
  • nasi tancerze posiadający aktywny karnet na zajęcia w JDP (lub ich rodzice) – 20 zł / zajęcia

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).