W sobotę 9 marca rozpoczynamy cykl zupełnie nowych zajęć warsztatowych LADIES CHOREO.

Zajęcia ladies choreo to kobiecość i ekspresja, ale przede wszystkim dobra zabawa. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej. Każda lekcja to nowa niesamowita choreografia zainspirowana tańcem nowoczesnym, popularną muzyką i teledyskami. Na zajęciach wykorzystywane są różne style tańca hip hop, sexy dance, house i commercial. Podczas ladies choreo panuje swobodna atmosfera, a po zajęciach poczujesz się naładowana dobrą energią.

Już na pierwszych zajęciach przygotujemy prostą i efektowną choreografię w stylu LA!

Z kim?

Justyna Jałoszyńska

LADIES CHOREO | HIP HOP | 3-LATKI

Energiczna i zakręcona, ale profesjonalna i wymagająca! Swoją miłością do hip hop’u jest w stanie zarazić każdego.
Jako pedagog wie jak postępować nie tylko z trudną młodzieżą ale również z energiczną grupą tancerzy.
więcej...

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy zarówno tancerzy jak i osoby zupełnie początkujące. Ladies choreo to nowa propozycja dla kobiet, które chcą się poczuć pewniejsze siebie na parkiecie.

Będzie bardzo kobieco!

Zapisy

Cena:

  • tancerze spoza JDP – 30 zł / zajęcia
  • nasi tancerze posiadający aktywny karnet na zajęcia w JDP (lub ich rodzice) – 20 zł / zajęcia

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).