Konkurs na najpiękniejszą bombkę - Szkoła Tańca Jagielski Dance Project - Taniec

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie na najpiękniejszą bombkę JDP.

Udekorujmy wspólnie choinkę JDP. Prace można składać w recepcji szkoły od 25 listopada do 8 grudnia. Wyróżnione bombki zawisną na choince JDP.

Bombki powinny być zaprojektowane w taki sposób, żeby można je było powiesić na choince. Muszą posiadać sznureczek i wizytówkę, która będzie na stałe przymocowana do sznureczka. Na wizytówce prosimy zamieścić imię i nazwisko autora, wiek i grupę.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach.

I kategoria – WYBÓR INTERNAUTÓW 

W tej kategorii o wygranej zdecyduje ilość reakcji na facebooku. Zdjęcia konkursowych bombek zostaną zamieszczone w albumie ,,Świąteczny konkurs na najpiękniejszą bombkę” na fanpage szkoły ,  głosowanie będzie trwało do 16 grudnia do 9:00 rano, a o godzinie 12:00 zostaną ogłoszone wyniki. Można udostępniać zdjęcie swojej bombki i zbierać głosy.

II kategoria – WYBÓR PRACOWNIKÓW JDP

Druga bombka zostanie wybrana przez pracowników i instruktorów szkoły. Uwaga! Cenimy samodzielność i kreatywność.

W przypadku gdyby jedna bombka zdobyła pierwsze miejsce w obydwu kategoriach, nagrodę otrzyma autor pracy z kolejnego miejsca.

Nagrody

Nagrodą w obydwu kategoriach będzie zestaw gadżetów JDP, zimowa czapka oraz zniżka -25% na zimowe półkolonie w wybranym terminie! 

Zwycięskie bombki zawisną na honorowym miejscu na choince.

Zasady

Wszyscy uczestnicy przystępując do konkursu wyrażają dobrowolną zgodę na publikację zdjęcia ich pracy w internecie. Bombki po przekazaniu ich na konkurs stają się własnością organizatora.

Konkurs przeznaczony jest tylko dla dzieci uczestniczących na co dzień w zajęciach w Szkole Tańca Jagielski Dance Project. Można przynieść więcej niż jedną bombkę.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek 16 grudnia po godzinie 12:00.

Zniżka -25% na ferie zimowe nie łączy się z innymi zniżkami. Wyjątkiem jest rabat 50 zł przyznawany za wczesną wpłatę.