Uwaga! JDP GANG poszerza swoje szeregi! 

Chcesz tańczyć? Masz w sobie pasję, doświadczenie na parkiecie, trochę wolnego czasu i apetyt na nowa przygodę? Chcesz być w grupie, która startuje na zawodach w całej Polsce? Dołącz do nas! Chcemy poszerzać nasza rodzinę dlatego zapraszamy Ciebie na nasz trening. Poznaj naszą hiphopową zajawkę i ludzi pełnych dobrej energii.

 

Z kim?

Wojtek Woco Krawczuk – trener grupy i choreograf zadba o to, żeby na treningach pojawił się old schoolowy hip hop, locking, popping, bboying i krumping na najwyższym poziomie!

Wojtek WoCo Krawczuk

HIP-HOP

To właśnie on wprowadził street dance do Torunia i z zapałem uczy kolejne pokolenia! Woco – czyli prawdziwy pasjonat, na zajęciach u którego nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także poznasz historię i kulturę hip hopu.
więcej...

Dodatkowo choreograficzne zajęcia z Jurijem – zajęcia zupełnie inne, ale bardzo ważne. Sceniczne doświadczenie Jurija z pewnością przełoży się na jakość ruchu i styling tancerzy.

Jurij Żurajew

JAZZ | LADIES LATINO | TANIEC TOWARZYSKI

Profesjonalny – tak jednym słowem można określić Jurija Żurajewa. Trzeba także dopowiedzieć – ambitny, wszechstronny, wymagający. Zajęcia u niego są gwarancją świetnej atmosfery i efektywnej nauki przy najnowszej muzyce.
więcej...

Jak dołączyć?

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy turniejowej prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny (535 035 654) bądź mailowy (turnieje@dancepro.pl).