Uwaga! JDP GANG poszerza swoje szeregi! 

Chcesz tańczyć? Masz w sobie pasję, doświadczenie na parkiecie, trochę wolnego czasu i apetyt na nowa przygodę? Chcesz być w grupie, która startuje na zawodach w całej Polsce? Dołącz do nas! Chcemy poszerzać nasza rodzinę dlatego zapraszamy Ciebie na nasz trening. Poznaj naszą hiphopową zajawkę i ludzi pełnych dobrej energii.

 

Z kim?

Wojtek Woco Krawczuk – trener grupy i choreograf zadba o to, żeby na treningach pojawił się old schoolowy hip hop, locking, popping, bboying i krumping na najwyższym poziomie!

Wojtek WoCo Krawczuk

HIP-HOP

To właśnie on wprowadził street dance do Torunia i z zapałem uczy kolejne pokolenia! Woco – czyli prawdziwy pasjonat, na zajęciach u którego nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także poznasz historię i kulturę hip hopu.
więcej...

Dodatkowo choreograficzne zajęcia z Jurijem – zajęcia zupełnie inne, ale bardzo ważne. Sceniczne doświadczenie Jurija z pewnością przełoży się na jakość ruchu i styling tancerzy.

Jurij Żurajew

JAZZ | LADIES LATINO | HOUSE | BALLROOM FUSION

Profesjonalny – tak jednym słowem można określić Jurija Żurajewa. Trzeba także dopowiedzieć – ambitny, wszechstronny, wymagający. Zajęcia u niego są gwarancją świetnej atmosfery i efektywnej nauki przy najnowszej muzyce.
więcej...

Jak dołączyć?

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy turniejowej prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny (535 035 654) bądź mailowy (turnieje@dancepro.pl).

Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).