Taneczne trzylatki i hip hop

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte HIP HOP! W sobotę 22 września zajęcia w naszym studio poprowadzi nasza nowa instruktorka Justyna.

Zajęcia pokazowe odbędą się dla różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ogólnorozwojowe zajęcia Taneczne Trzylatki.

Starsze grupy Justyna wprowadzi w świat hip hopu. Hip hop to styl oparty na luzie w ciele, spontaniczności i dynamizmie. Pozwala tancerzom na własne ruchowe interpretacje muzyki, a choreografie są bardzo ciekawe.

Bezpłatny dzień otwarty jest okazją do poznania trenerki i spróbowania swoich sił przed zapisem na regularne zajęcia.

Nasza Instruktorka – Justyna swoją miłością do hip hop’u jest w stanie zarazić każdego. Radość i motywacja jaką przekazuje na zajęciach zostanie zdecydowanie na dłużej niż jeden trening. Energia Justyny sprawia, że uczestnicy zajęć nie mogą się doczekać kolejnego spotkania.

Co dokładnie?

HIP-HOP

HIP-HOP

Hip-hop jest tańcem przebojowym i dynamicznym. Ma charakter estradowy, opiera się na żywiołowych, wymagających dużej sprawności fizycznej krokach. Dzięki temu dzieci pracują nie tylko nad wymaganym dla tego stylu luzem w ciele, ale także poprawiają wytrzymałość i kondycję. Na tym etapie nauczyciel wprowadza coraz więcej elementów nauki oraz systematycznej pracy. Dzieci uczą się choreografii, dzięki temu ćwiczą poznane kroki, koordynację i pamięć. Trener, ucząc coraz bardziej skomplikowanych figur, zachęca dzieci do obserwowania swoich postępów i rozwijania talentu.

Roztańczone maluszki

Roztańczone maluszki

Czy wiesz, że dziecko już od najmłodszych lat odkrywa swój talent? Zapisz 3-latka na zajęcia taneczne i rozbudź w nim ciekawość tańca! Maluszek w czasie lekcji dowie się, czym jest rytm, pozna podstawowe kroki taneczne i poprawi swoją koordynację poprzez zabawy. To wszystko w gronie roześmianych rówieśników oraz pod okiem doświadczonej instruktorki. Już dziś rozwiń w dziecku pasję do tańca!

Grafik zajęć

Zapraszamy na zajęcia już w sobotę 22 września! 

HIP HOP 4-5 latHIP HOP 6-8 latHIP HOP 9-13 latTANECZNE TRZYLATKI
9:00-9:359:50-10:3510:55-11:4512:00-12:20

Instruktor

Justyna Jałoszyńska

HIP HOP | 3-LATKI

Energiczna i zakręcona, ale profesjonalna i wymagająca! Jako pedagog wie jak postępować nie tylko z trudną młodzieżą ale również z energiczną grupą tancerzy.
Swoją miłością do hip hop’u jest w stanie zarazić każdego.
więcej...

Zapisy na zajęcia

Jak się zapisać na zajęcia? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. 

Możesz również zapisać się osobiście w recepcji lub telefonicznie pod numerem: 723 16 16 16 lub 730 720 751

w przypadku niepełnoletniego uczestnika
Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).