Taniec w parach

Każdy taniec towarzyski ma inny charakter, tempo i rytm. Wszystkie jednak opierają się na współpracy partnerów. Na zajęciach w Jagielski Dance Project pokazujemy użytkową stronę tańca towarzyskiego. Uczymy partnerów współpracy, poczucia rytmu oraz synchronizacji. Ćwiczymy podstawowe kroki i układamy choreografie. Wiedzę wyniesioną z lekcji można przenosić na parkiety rodzinnych uroczystości czy klubów.

Szczegóły grupy

DZIEŃ
GODZINA
CZAS TRWANIA
CENA KARNETU
LEKCJA POJEDYNCZA
POZIOM
INSTRUKTOR
SYMBOL GRUPY
czwartek
20:15-20:30
75 minut
90,00 zł
30,00 zł
1-START
Rafał Schulz
TAR5

Galeria

Instruktor

Rafał Schulz

Rafał Schulz

TANIEC TOWARZYSKI | LADIES LATINO

Elegancki walc, ogniste tango, gorąca rumba - Rafał Schulz otworzy przed Wami drzwi do świata tańca towarzyskiego. Nie tylko nauczy Was tanecznych kroków, ale także zarazi pasją i dobrą energią! Na ladies latino pokaże zaś, co to znaczy prawdziwy wdzięk i ekspresja ruchu.
więcej...

Dołącz do grupy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Pełna oferta tańca w parach