Zmysłowa radość

Salsa to taniec, który narodził się wraz z muzyką o tej samej nazwie. Zalicza się go do stylów latynoamerykańskich, jego największy rozwój nastąpił na Kubie, w Portoryko oraz w Nowym Jorku. W związku z wieloma wpływami i miejscami, gdzie salsa kształtowała się jako taniec, występują jej różne odmiany. Najpopularniejsze to: New York, Los Angeles i kubańska. Salsa w parach jest tańcem eleganckim i efektownym. Podczas kursu poprawisz koordynację, zwiększysz poczucie rytmu oraz popracujesz nad kondycją fizyczną. Tańczenie salsy daje wiele korzyści dla ciała, ale również dla ducha, ponieważ jest to styl radosny i żywiołowy.

Szczegóły grupy

INSTRUKTOR
DZIEŃ
GODZINA
CENA KARNETU
LEKCJA POJEDYNCZA
CZAS TRWANIA
POZIOM
SYMBOL GRUPY
Kamilla Krajewska
czwartek
20:15 - 21:30
90,00 zł
30,00zł
75 minut
2-POCZ
SKP3

Galeria

Instruktor

Kamilla Krajewska

Kamilla Krajewska

SALSA | BACHATA

Joie de vivre – czyli radość życia! Kamila Krajewska próbuje rozbudzić ją w każdym ze swoich kursantów. O czym sami się przekonacie na zajęciach salsy i bachaty.
więcej...

Dołącz do grupy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Pełna oferta dla par