Dzień otwarty z Evą Sokurenko

Bezpłatne zajęcia pokazowe hip hop i commercial już w sobotę 28 września! Poznaj naszą instruktorkę i spróbuj nowych stylów tańca na zajęciach dla początkujących.

Z kim?

Eva Sokurenko

HIP HOP | HOUSE | COMMERCIAL | HIGH HEELS

Młoda i utalentowana tancerka z ogromną pasją i pozytywną energią. Jej styl to fuzja wielu technik streetowych oraz swojego niepowtarzalnego groove'u. Jej uśmiech i bardzo optymistyczne podejście do tego, co robi nie dadzą szans nudzie na classach.
więcej...

Kiedy?

GODZINA
WIEK
STYL TAŃCA
10:10-11:00
9-13 lat
hip hop 
11:10-12:00
12-15 lat
commercial
12:10-13:00
16+ lat
commercial
13:10-14:00
12-15 lat
hip hop 

Style tańca

HIP-HOP

Hip-hop to styl taneczny oparty na luzie w ciele, spontaniczności i dynamizmie. Bardzo ważne są: koordynacja ruchowa, wytrzymałość fizyczna i umiejętność kreatywnego myślenia. Żywiołowa choreografia zawiera wyćwiczone z instruktorem kroki, ale zarazem pozwala na swobodną interpretację muzyki i freestyle. Uczeń może więc wyrazić własne emocje poprzez taniec. Instruktor przekazuje również wiedzę dotyczącą hip-hopu i pozwala uczniom na własne ruchowe interpretacje muzyki. Podczas zajęć kładziony jest silny nacisk na ćwiczenie układów i pracę z ciałem. Elementy freestyle’u przeplatane są z przygotowaną choreografią.

Commercial

Commercial dance to taniec łączący funky, house i hip-hop. Efektowne choreografie wykorzystywane są między innymi w teledyskach i koncertach. Jest to jeden z najbardziej lubianych nowoczesnych kierunków tańca, ponieważ podąża za trendami muzycznymi i jest bardzo różnorodny. W dużej mierze czerpie inspiracje z muzyki rap, R&B, pop i kultury hip hop. Podczas zajęć nacisk kładziony jest na choreografię, dynamikę ruchu i dobrą zabawę. Rozmaitość wykorzystywanych technik zapewnia wszechstronny rozwój tancerzom, a każde następne zajęcia poprawiają sprawność i motorykę ciała.

Cennik

Udział w lekcji pokazowej jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Zapisy

Aby zapisać się na bezpłatną lekcję pokazową należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Można również zapisać się osobiście w recepcji lub telefonicznie pod numerem: 723 16 16 16.

Formularz zgłoszeniowy

w przypadku niepełnoletniego uczestnika
wybierz grupę
Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).