DZIEŃ OTWARTY JUŻ 9 WRZEŚNIA!

Koniecznie wybierz grupę dla siebie! Zapisy przez formularz na dole strony.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w szkole tańca Jagielski Dance Project! Przez całą niedzielę 9 września w siedzibie szkoły odbędzie się kilkadziesiąt lekcji tanecznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia dla osób zupełnie początkujących oraz dla tancerzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowych stylach tańca.

Udział w Dniu Otwartym jest całkowicie bezpłatny, ale na zajęcia obowiązują zapisy on-line. Możliwe jest zapisanie na więcej niż jedne zajęcia.

Zajęcia w JDP

Dzień Otwarty, a co po nim? Regularne zajęcia!

Jeśli wiesz już doskonale, na jakie zajęcia chcesz zapisać siebie lub dziecko od września, nie czekaj i zapisz się już teraz! Ofertę dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajdziesz TUTAJ. Zapisy przyjmujemy również osobiście, mailowo lub telefonicznie. Grafik zajęć wg dni tygodnia znajduje się TUTAJ.

Cennik na nowy sezon znajdziesz TUTAJ.

Masz pytania i wątpliwości? Nowi tancerze najczęściej potrzebują odpowiedzi na tematy takie jak:

Osobiście w recepcji szkoły, telefonicznie lub poprzez skorzystanie z naszej strony internetowej.

Wybierz grupę. Wypełnij dokumenty w recepcji. Zapłać za zajęcia. Weź udział w zajęciach.

Przed pierwszymi zajęciami należy zapoznać się z naszym REGULAMINEM oraz podpisać oświadczenie, że się z nim zapoznaliśmy. Przed pierwszymi zajęciami należy podpisać Deklaracje Członkowską TKS DANCEPRO lub wypełnić Formularz Rejestracyjny JDP.

Za zajęcia można płacić gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

Po więcej najczęściej zadawanych pytań zajrzyj TUTAJ.

Zapisy na dzień otwarty

Zapisy na Dzień Otwarty zakończone. Na niektóre zajęcia mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do szkoły w niedzielę od 10:00 do 18:00. Będzie można zwiedzić wszystkie sale i poznać naszych instruktorów. Postaramy się też wybrać najlepsze zajęcia i zapisać na regularne lekcje.