W sobotę 19 maja zapraszamy na Juwenaliowy dzień otwarty Pole Dance w Jagielski Dance Project – startujemy o 12:00! Podczas otwartych zajęć pokażemy zupełne podstawy techniki tańca na rurkach, a jeżeli masz już doświadczenie z pole dance, to zaproponujemy Ci kontynuację w odpowiedniej do twojego poziomu grupie.

Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu do treningu: załóż strój niekrępujący ruchów i weź ze sobą wodę. Nie musisz mieć karnetu na zajęcia ani chodzić na zajęcia do naszej szkoły. Zadzwoń, zarezerwuj miejsce i przekonaj się, że pole dance jest dla Ciebie!

UWAGA! Na dni otwarte pole dance obowiązują zapisy! Zgłoś się w recepcji, pod numerem 723 16 16 16 albo po prostu wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Dlaczego Jagielski Dance Project?

Charyzmatyczne instruktorki
W Jagielski Dance Project zajęcia prowadzą Ola i Zosia – pełne pasji instruktorki. Większość treningów dziewczyny prowadzą wspólnie. Lekcje są mocno nastawione na taneczną choreografię, osadzoną w wyłącznie dobrej muzyce. Duża sala pozwala na wykorzystanie Twojego tanecznego potencjału, nie tylko siłowych elementów treningu.

Atmosfera
Pole dance w JDP to coś więcej niż trening – przyłącz się do naszej ekipy! Eksplozja pozytywnej energii na sali to u nas codzienność. Jesteś ciekawa jak to wygląda? Sprawdź co u nas słychać na Facebooku! Obserwuj też nasz Instagram.

Komfortowe warunki
W Jagielski Dance Project zajęcia odbywają się na przestrzeni ponad 90 m2 w sali z lustrami na całej szerokości ściany. Lekcje trwają 75 minut. Pozwala to na dobre rozgrzanie i krótki stretching w trakcie zajęć. Zapewniamy dużo kontaktu z rurką – każdy uczestnik ma swój drążek. Trening odbywa się na specjalnych pionowych drążkach obrotowo-statycznych X-Pole X-Pert CX Chrome 40. Sala wyposażona jest w 6 okrągłych materaców.

Open studio
Dla osób posiadających aktywny karnet na zajęcia dodatkowym atutem jest bezpłatne OPEN STUDIO. Podczas indywidualnego treningu utrwalisz swoje umiejętności z asekuracją koleżanek i pod okiem instruktorek.

Przygotowanie choreografii
W Jagielski Dance Project nauczysz się nowych figur na wielu poziomach zaawansowania. Co najważniejsze zajęcia nigdy się nie znudzą, bo z tych elementów powstawać będą różne choreografie. Nabyte umiejętności  uczniowie mogą zaprezentować na kameralnych pokazach w szkole dla najbliższych. Najbardziej zaawansowani uczniowie przygotowują się do startów w ogólnopolskich turniejach.

Więcej informacji o zajęcia Pole Dance w Jagielski Dance Project.

Zapisz się!

Możesz przyjść sama lub namów koleżanki! Wystarczy zadzwonić lub wypełnić poniższy formularz i wybrać termin zajęć. Pamiętaj nie oczekujemy żadnych zobowiązań, po prostu chcemy sprawdzić czy Pole Dance to Twój sposób na aktywność.

Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).