Serdecznie zapraszamy na casting do akrobatycznej grupy pokazowej TIGERS.

Casting odbędzie się w sobotę 1 września, w godz. 13:00-17:00.

Zaprzaszamy dzieci w wieku 8-12 lat, które mają doświadczenie akrobatyczne. W trakcie 15-minutowej sesji z trenerem sprawdzone zostaną ich umiejętności, a także rozciągnięcie. Do udziału w castingu wymagana jest znajomość następującychy elementów: przejście w przód i tył, gwiazda na łokciach, machowe.

Informujemy, że dokładny harmonogram godzinowy castingu będzie dostępny po zamknięciu list uczestników tj. po 30 sierpnia.

Pokazy JDP AKRO TEAM

Co oferujemy?

Oferujemy wydłużone treningi, instensywny rozwój akrobatyczny, a także możlwość zaprezentowania się na Przeglądach organizowanych przez naszą szkołe dwukrotnie w ciągu roku.

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach to 200 zł. Zajęcia turniejowe nie są objęte zniżkami, ale każdy członek grupy turniejowej otrzymuje 50% zniżki na wszystkie zajęcia taneczne w naszej szkole, a także inne grupy akrobatyczne.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu:

  • wtorek (17:15-18:45)
  • sobota (8:45-10:00)

Trenerem grupy TIGERS jest Artur Cieciórski.

Artur Cieciórski

Artur Cieciórski

AKROBATYKA

Pracowitość, systematyczność i dobra współpraca to elementy, które są niezbędne na zajęciach akrobatyki u Artura Cieciórskiego. W zamian udowadnia, że granice możliwości ludzkiego ciała leżą znacznie dalej, niż wydaje się to przeciętnemu człowiekowi.
więcej...

Jak dołączyć?

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy turniejowej prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny (723161616) bądź mailowy (turnieje@dancepro.pl).

Formularz kontaktowy

Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).