Zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte BREAKDANCE i HIP HOP! W sobotę 16 września pierwsze zajęcia w naszym studio poprowadzi nowy trener bboy Mario.

Regularne zajęcia wprowadzą wszystkich początkujących uczestników i doświadczonych tancerzy w świat hip hopu i bboyingu. Każdy z uczestników zapozna się z podstawowymi ruchami oraz zaznajomi się z historią i kulturą tych stylów tańca. Dla wszystkich miłośników hip hopu zajęcia breakdance będą doskonałym uzupełnieniem, a po kilku treningach pojęcia takie jak Rock, Foot Work, Power Moves, Drops czy Freeze nie będą nikomu obce.

Nasz instruktor – Mariusz – kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności technicznych oraz na wykreowanie swojego własnego, niepowtarzalnego stylu, który powinien cechować każdego dobrego tancerza.

Co dokładnie?

HIP-HOP

HIP-HOP

Hip-hop jest tańcem przebojowym i dynamicznym. Ma charakter estradowy, opiera się na żywiołowych, wymagających dużej sprawności fizycznej krokach. Dzięki temu dzieci pracują nie tylko nad wymaganym dla tego stylu luzem w ciele, ale także poprawiają wytrzymałość i kondycję. Na tym etapie nauczyciel wprowadza coraz więcej elementów nauki oraz systematycznej pracy. Dzieci uczą się choreografii, dzięki temu ćwiczą poznane kroki, koordynację i pamięć. Trener, ucząc coraz bardziej skomplikowanych figur, zachęca dzieci do obserwowania swoich postępów i rozwijania talentu.

BREAKDANCE

BREAKDANCE

Breakdance narodził się w Nowym Jorku i jest nieodłączną częścią kultury hip hopu. To styl niezwykle dynamiczny, mocno osadzony w muzyce, wymagający wysokiego poczucia rytmu. Tancerze breakdance’u wykonują siłowo-sprawnościowe kroki i ewolucje akrobatyczne w parterze, czyli rękami i nogami opierając się na ziemi. Breakdance jest idealnym tańcem dla osób żywiołowych. Zapisz się na zajęcia i stań się b-boyem albo b-girl!

Grafik zajęć

Zapraszamy na zajęcia już w najbliższą sobotę 16 września

HIP HOP 9-11 latHIP HOP 4-5 latHIP HOP 6-8 latBREAKDANCE 7-12 lat
8:45-10:0010:05-11:0511:10-12:1013:20-14:20

Instruktor

Mariusz “Mario” Brzozowski

HIP HOP | BREAKDANCE

Pasja, charakter, styl i zaangażowanie – tak w tych słowach można opisać zajęcia Mariusza. B-boy dużą wagę przykłada do szczegółów – oprócz tańca uczy historii swojego stylu i samodyscypliny, której sam jest mistrzem. Treningi z Mariem zawsze są dynamiczne i pełne pozytywnej energii !
więcej...

Zapisy na zajęcia

Jak się zapisać na zajęcia? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. 

Możesz również zapisać się osobiście w recepcji lub telefonicznie pod numerem: 723 16 16 16 lub 730 720 751

Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).