AKRO WEEK 2018

Zapraszamy rodziców i rodziny naszych akrobatów na otwarte zajęcia pokazowe grup akrobatycznych i grup turniejowych trenujących akrobatykę! Zajęcia odbędą się zgodnie z grafikiem dla danej grupy, w tygodniu od 5-10 lutego. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć jakie postępy zrobiło dziecko w przeciągu kilku miesięcy i jak rozwija swoją pasję. AKRO WEEK to również możliwość skonsultowania z instruktorem dalszych możliwości rozwoju dziecka czy wyboru dodatkowych konkretnych zajęć w przyszłym semestrze.

Kiedy i gdzie?

Zapraszamy na zajęcia pokazowe w tygodniu od 5-10 lutego, w dniu, w którym dziecko chodzi na zajęcia z akrobatyki. Zajęcia otwarte odbywają się w szkole tańca Jagielski Dance Project, na sali do akrobatyki – sala niebieska. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca na sali, w lekcji otwartej mogą uczestniczyć rodzice i/lub najbliższa rodzina uczestnika zajęć.

Na pokazy zapraszamy w połowie zajęć, 30 minut przed końcem lekcji.  Bardzo prosimy o punktualne przybycie, zgodnie z informacją w sms-ie!