AKRO WEEK 2018

Zapraszamy rodziców i rodziny naszych akrobatów na otwarte zajęcia pokazowe grup akrobatycznych i grup turniejowych trenujących akrobatykę! Zajęcia odbędą się zgodnie z grafikiem dla danej grupy. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć jakie postępy zrobiło dziecko w przeciągu minionego semestru i jak rozwija swoją pasję. AKRO WEEK to również możliwość skonsultowania z instruktorem dalszych możliwości rozwoju dziecka czy wyboru zajęć w przyszłym semestrze.

Kiedy i gdzie?

Zapraszamy na zajęcia pokazowe w tygodniu od 15-22 czerwca, w dniu, w którym dziecko chodzi na zajęcia z akrobatyki. Zajęcia otwarte odbywają się w szkole tańca Jagielski Dance Project, w sali do akrobatyki – sala niebieska. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w sali, w lekcji otwartej mogą uczestniczyć rodzice i/lub najbliższa rodzina uczestnika zajęć.

Na pokazy zapraszamy w połowie zajęć, 30 minut przed końcem lekcji. Bardzo prosimy o punktualne przybycie, zgodnie z informacją w sms-ie!

Nasi trenerzy

Emilia Rudnicka

Emilia Rudnicka

AKROBATYKA

Miłość Emilii do akrobatyki rozpoczęła się już w przedszkolu. Po wielu sukcesach i osiągnięciu pełnoletności zafascynowała się akrobatyką powietrzną. Jej występy zachwycają, a uczniowie cenią ją za profesjonalizm, uśmiech i pasję, którą zaraża każdego.
więcej...

Artur Cieciórski

Artur Cieciórski

AKROBATYKA

Pracowitość, systematyczność i dobra współpraca to elementy, które są niezbędne na zajęciach akrobatyki u Artura Cieciórskiego. W zamian udowadnia, że granice możliwości ludzkiego ciała leżą znacznie dalej, niż wydaje się to przeciętnemu człowiekowi.
więcej...