Harmonogram występów

CZĘŚĆ 1GODZINA WYSTĘPUNAZWA GRUPY
110:301. Jazz 5-7 lat formacja turniejowa (POP1) choreografia - Magda Nowak
210:342. Taneczne 3-latki (TPK1+TPK2+TPK3+TPK4) choreografia - Paulina Szrajer
310:393. Hip hop 5-6 lat (HJK5) choreografia - Jowita Peroń
410:434. Balet 4-5 lat (BNK4) choreografia - Natalia Rochna
510:495. Hip hop 9-11 lat formacja turniejowa (H6) choreografia - Michał Kazik Kaźmierczak
610:536. Videoclip 4-5 lat (VEK2) choreografia - Eva Sokurenko
710:577. Hip hop 6-8 lat (HPK3) choreografia - Paulina Szrajer
811:018. Jazz 9-11 lat (JDK6) choreografia - Magda Nowak
911:059. Hip hop 6-8 lat (HJK4) choreografia - Jowita Peroń
1011:0910. Balet 4-5 lat (BIK2) choreografia - Kinga Tarkowska
1111:1311. Hip hop 12-15 lat miniformacja turniejowa (H2) choreografia - Michał Kazik Kaźmierczak
1211:1712. Balet 5-6 lat (BNK3) choreografia - Natalia Rochna
1311:2113. Hip hop 4-5 lat (HPK2) choreografia - Paulina Szrajer
1411:2514. Jazz 6-8 lat (JZK1) choreografia - Iza Drążkowska
1511:2915. Hip hop 4-5 lat (HJK6) choreografia - Jowita Peroń
1611:3316. Jazz 6-8 lat (JDK1) choreografia - Magda Nowak
1711:3717. Hip hop 4-5 lat (HAK1) choreografia - Aneta Hoffmann
1811:4018. Hip hop 6-8 lat formacja turniejowa (H4) choreografia - Eva Sokurenko, locking Jowita Peroń

CZĘŚĆ 2GODZINA WYSTĘPUNAZWA GRUPY
112:3019. Videolip 8-10 lat (VPK2) choreografia - Paulina Szrajer
212:3720. Jazz 6-8 lat formacja turniejowa (J4) choreografia - Magda Nowak
312:4121. Videoclip 6-8 lat (VEK1) choreografia - Eva Sokurenko
412:4522. Hip hop 12-15 lat formacja turniejowa (H2) choreografia - Michał Kazik Kaźmierczak
512:4923. JAZZ 5-6 lat (JIK1+ JIK2) choreografia - Kinga Tarkowska
612:5424. Breakdance 6-12 lat (BMK1) choreografia - Mariusz Brzozowski
712:5825. Balet 6-8 lat (BNK2) choreografia - Natalia Rochna
813:0226. Hip hop 9-11 lat (HJK7) choreografia - Jowita Peroń
913:0627. Hip hop 6-8 lat (HEK1+HEK2) choreografia - Eva Sokurenko
1013:1028. Jazz 4-5 lat (JDK2+JDK3) choreografia - Magda Nowak
1113:1529. Hip hop 9-13 lat (HPK1) choreografia - Paulina Szrajer
1213:1930. Balet 6- 8 lat (BNK5) choreografia - Natalia Rochna
1313:2331. Breakdance 7-12 lat (BT1) choreografia - Mariusz Brzozowski
1413:2932. Jazz 4-5 lat (JIK4+JIK5) choreografia - Kinga Tarkowska
1513:3433. Hip hop 7-9 lat (HJK2) choreografia - Jowita Peroń
1613:3834. Jazz 6-8 lat (JDK4) choreografia - Magda Nowak
1713:4235. Hip hop 12-15 lat formacja turniejowa (H5) choreografia - Eva Sokurenko, locking Jowita Peroń
1813:4736. Videoclip 6-8 lat (VPK1) choreografia - Paulina Szrajer
1913:5037. Balet 6-10 lat (BNK1) choreografia - Natalia Rochna

CZĘŚĆ 3GODZINA WYSTĘPUNAZWA GRUPY
114:4038. Akrobatyka 9-13 lat (AEK1) choreografia - Emilia Rudnicka
214:4939. Jazz 9-11 lat formacja turniejowa (J6) choreografia - Kuba Muńko
314:5440. Hip hop 9-11 lat miniformacja turniejowa (H3) choreografia - Jowita Peroń
414:5841. solo modern Iza Drążkowska () choreografia - Klaudia Śnios
515:0142. Hip hop 12-15 lat (HEK3) choreografia - Eva Sokurenko
615:0443. Jazz 9-11 lat (JDK5) choreografia - Magda Nowak
715:0844. Hip hop 5-8 lat (HAK3) choreografia - Aneta Hoffmann
815:1245. solo modern Julia Ratkiewicz (J1) choreografia - Klaudia Śnios
915:1546. Hip hop 9-11 lat formacja tuniejowa (H3) choreografia - Jowita Peroń, house Eva Sokurenko
1015:1947. jazz Ania Jaworska (solo) choreografia - Karolina Lenarcik
1115:2248. Ladies Commercial (CE1) choreografia - Eva Sokurenko
1215:2649. Jazz 9-13 lat (JMK2) choreografia - Kuba Muńko
1315:3050. Hip hop 6-8 lat (HAK2) choreografia - Aneta Hoffmann
1415:3451. Jazz 9-11 lat formacja turniejowa (J10) choreografia - Magda Nowak
1515:3852. Hip hop 9-13 lat (HJK3) choreografia - Jowita Peroń
1615:4253. Jazz 12-15 lat (JMK1) choreografia - Kuba Muńko
1715:4654. Jazz 9-11 lat formacja turniejowa (J3) choreografia - Piotr Jagielski

CZĘŚĆ 4GODZINA WYSTĘPUNAZWA GRUPY
116:0055. Hip hop 16+ formacja turniejowa (H9) choreografia - Eva Sokurenko
216:0856. solo modern Maria Detmer (J1) choreografia - Karolina Lenarcik
316:1157. Jazz 12-15 lat formacja turniejowa (J5) choreografia - Adam Łukowski
416:1658. Modern 16+ (MM1) choreografia - Kuba Muńko
516:2159. Hip hop 16+ (HJ3) choreografia - Jowita Peroń
616:2560. Jazz 12-15 lat formacja turniejowa (J2) choreografia - Luciano di Natale, trener Piotr Jagielski
716:3061. Salsa solo (SK1) choreografia - Kamilla Krajewska
816:3562. Hip hop 16+ formacja turniejowa (H1) choreografia - Michał Kazik Kaźmierczak
916:4063. Jazz 12-15 lat formacja turniejowa (J8) choreografia - Kuba Muńko
1016:4564. Hip hop 12-15 lat (HJK1) choreografia - Jowita Peroń
1116:4965. Jazz 16+ formacja turniejowa (J9) choreografia - Kuba Muńko
1216:5266. solo modern Jessica Ziomek (J2) choreografia - Klaudia Śnios
1316:5567. Bachata solo (BP1) choreografia - Paulina Pietrzycka
1417:0068. Jazz 16+ formacja turniejowa (J1) choreografia - Luciano di Natale, trener Piotr Jagielski
1517:0569. Hip hop 16+ (HK1) choreografia - Michał Kazik Kaźmierczak